Serwis ekspresów Jura

serwis jura krakówNasza oferta została poszerzona o kolejną pozycję. Jako jeden z nielicznych serwisów oferujemy pogwarancyjne naprawy ekspresów do kawy marki Jura. Nieosiągalne w Polsce części zamienne Jura znacząco utrudniają naprawę tych urządzeń przez co większość serwisów nie podejmuje się ich naprawy. Mając doświadczenie w importowaniu części zamiennych do urządzeń AGD z krajów Unii Europejskiej rozpoczęliśmy sprowadzanie komponentów i podzespołów firmy Jura.

Obecnie większość części dostępna jest na zamówienie ale planujemy stworzyć magazyn tych najpopularniejszych tak aby były dostępne od ręki w naszym sklepie. Czas realizacji zamówienie zależy od dostępności wybranej pozycji w magazynie niemieckim, a czas oczekiwania od momentu wysyłki to około 3 dni robocze.

Ekspres do naprawy można dostarczyć do naszego serwisu w Krakowie na os. Oświecenia 22a, wysłać paczką kurierską lub nasz serwisant może odebrać urządzenie od klienta na terenie Miasta Krakowa. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 692460730 lub 124466243. Dane adresowe do wysyłki:
FU DNB-TECH

31-636 Kraków

os. Oświecenia 22a

Zapraszamy do współpracy inne serwisy, a zapytania można kierować na adres czesci@pogotowie-agd.pl