Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Częste usterki w zmywarkach

Zmywarka nie wylewa wody

Najczęstsza usterka w zmywarkach. Jej powodem jest najczęściej zablokowany silnik pompy spustowej lub niedrożny odpływ. W niektórych modelach istnieje możliwość dostania się do pompy bezpośrednio z komory zmywarki. Niestety w większości przypadków trzeba rozebrać sprzęt i wyciągnąć silniczek, aby wydobyć z korpusu rzecz która zablokowała pompę.

Zmywarka nie grzeje wody / naczynia po umyciu są mokre

W tej sytuacji wiele wskazuje na uszkodzoną grzałkę. Należy sprawdzić jej obwód miernikiem. Często zdarza się, że uszkodzeniu ulega elektronika sterująca grzałką. Nasz serwis bez problemu naprawia tego typu elementy, bezpośrednio podczas wizyty u klienta.

Po umyciu zostaje osad na naczyniach

Problem może wynikać z różnych czynników. Stosując kostki do zmywania, należy przeczytać zalecenia producenta na opakowaniu. Jeżeli kostki zawierają nabłyszczacz, nie należy stosować nabłyszczacza w płynie, lub skręcić dozownik na minimum. Większa dawka powoduje że nie jest on dostatecznie spłukiwany z naczyń.

Zmywarka nie domywa naczyń i nie wypłukuje proszku lub kostki.

Typowy przykład zatkanych śmigieł myjących. Zdarza się również że problem leży w innym miejscu, jednak należy zacząć od sprawdzenia czy śmigłą się obracają i czy ich dysze nie są pozatykane.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line