Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

W swojej ofercie posiadamy także usługi pokrewne i związane pośrednio z naprawą sprzętu AGD. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami niezbędnymi do wykonywanych przez nas napraw dlatego proponujemy Państwu także pojedyncze usługi takie jak:

  • Transport sprzętu AGD
  • Naprawa modułów elektronicznych
  • Prasowanie łożysk
  • Montaż sprzętu AGD

Ponadto, jako sklep pragniemy zaprosić do współpracy serwisy z całej Polski. Możemy zaoferować szybką oraz profesjonalna usługę z rabatem %. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ze względu na jego potrzeby związane z przyjmowanymi zleceniami, tym samym zapotrzebowaniem na części zamienne. W związku z, tym rabat ustalany jest specjalnie dla danego klienta. Jeżeli, jest Pan / Pani zainteresowany oferta zapraszamy do zakładki kontakt. Gdzie znajdują się Nasz numer kontaktowy oraz adres e-mailowy.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line