Naprawa AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Części zamienne i serwis urządzeń AGD
692 460 730
22 10 06 243
Weekend majowy! 30.04.2018 oraz 2.05.2018 - czynne normalnie; 04.05.2018 - nieczynne

Naprawa AGD Warszawa

Zajmujemy się naprawa sprzętu AGD na terenie zachodniej Warszawy. Naprawiamy pralki automatyczne ładowane od góry i od przodu, zmywarki wolno stojące i do zabudowy, wszelkiego rodzaju kuchenki w tym płyty gazowe, ceramiczne i indukcyjne, piekarniki, kuchenki wolno stojące i do zabudowy. Wykonujemy wszystkie naprawy zarówno związane z elektryką/elektroniką jak i typowe mechaniczne. Serwisujemy urządzenia większości dostępnych na rynku producentów. Napraw dokonujemy na miejscu u klienta. Na wykonane usługi udzialemy gwarancji. Naszym celem jest naprawienie sprzętu już podczas pierwszej wizyty.

Zadzwoń!
+48 692 460 730

Zakres działania:

Pralki

Wykonujemy wszelkie naprawy w pralkach. Naprawiamy elementy elektroniczne oraz usterki typowo mechaniczne. Świadczymy usługi między innymi takie jak:

  • Wymiana łożysk
  • Czyszczenie kubka hydrostatu
  • Udrażnianie układu
  • Odblokowywanie drzwi i bębnów
  • Wymiana grzałki, pompy itp.

Zmywarki

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w zakresie naprawy i montażu zmywarek. Zajmujemy się sprzętem wolnostojącym jak i do zabudowy. Nasi specjaliści pomogą państwu gdy zmywarka nie domywa naczyń, nie uruchamia się lub nie wylewa wody, a także w każdej innej usterce. Najczęstsze naprawy to: odblokowanie pompy spustowej, wymiana blokady drzwi, udrażnianie dysz zraszaczy, naprawa elektroniki.

Kuchenki gazowe i elektryczne

Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do naprawy kuchenek, zarówno elektryczne jak i gazowe. Montujemy urządzenia do instalacji elektrycznych i gazowych, w tym na gaz ziemny oraz gaz z butli (propan-butan). Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności instalacji gazowych. Podbijamy karty gwarancyjne z odpowiednim wpisem wymaganym przez producentów do uznania gwarancji. Na specjalne życzenie klienta, po podłączeniu nowego urządzenia stary sprzęt odbierzemy do utylizacji.

Producenci

Nie ograniczamy się do napraw sprzętu konkretnych producentów. Posiadamy duże doświadczenie ze wszystkimi sprzętami większości marek w tym głównie: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Ignis, Indesit, Mastercook, Mora, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Wrozamet, Zanussi. Jeżeli posiadają państwo inny sprzęt, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 692460730

Rejon

Świadczymy usługi na terenie zachodniej Warszawy. Obsługujemy dzielnice takie jak: Bielany, Bemowo, Wola, Żoliborz, Śródmieście, Ochota, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów.

+48 692 460 730

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line