Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Napraw Swojego Krupsa Już Teraz!

Specjalizujemy się w naprawie ekspresów do kawy firmy Krups. Mamy duże doświadczenie w serwisowaniu tych urządzeń. Usuwamy wszystkie usterki związane zarówno z elektroniką, hydrauliką czy problemy typowo mechaniczne. Ponadto, oferujemy wypożyczenie ekspresu zastępczego na czas trwającej naprawy. Urządzenia zastępcze wypożyczamy bezpłatnie. Ekspres do naprawy należy dostarczyć do naszego serwisu w Krakowie na os. Oświecenia 22a. Więcej informacji na stronie kontakt. Świadczymy usługi także wysyłkowo. Współpracujemy z firmą kurierską dzięki czemu na życzenie klienta zamawiamy wizytę kuriera pod wskazanym adresem. Do naprawy wysyłkowej należy odpowiednio przygotować i spakować ekspres.

Inni każą czekać?

W naszym magazynie posiadamy najbardziej popularne części zamienne, a dostawy otrzymujemy średnio 4 razy w tygodniu dzięki czemu możemy działać sprawnie i skutecznie. Średni, całkowity czas trwania naprawy ekspresów, licząc ciągiem dni kalendarzowe (w tym weekendy i święta), na który składa się: diagnoza, oczekiwanie na decyzję klienta i sprowadzenie części zamiennych wynosi w naszym serwisie 5,75 dnia.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line