Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Ekspresy Siemens

Nasz serwis zajmuję się kompleksowym serwisem ekspresów do kawy firmy Siemens. Nasi technicy posiadają niezbędną wiedze i doświadczenie oraz cechy bez których poprawna naprawa skomplikowanych ekspresów jest niemożliwa. Serwis ekspresów odbywa się z należytą dbałością o sprzęt. Naprawy wykonujemy w sposób niezagrażający dalszemu ich użytkowaniu. Radzimy sobie z większością usterek występujących w ekspresach – tych mechanicznych oraz elektronicznych. Zawsze staramy się aby naprawa kosztowała jak najmniej między innymi zawsze starając się naprawić zepsute podzespoły, w ostateczności wymieniając je na części oryginalne lub tańsze zamienniki, zawsze według uznania klienta. W razie potrzeby mamy możliwość sprowadzenia niemal każdej części. Dokładamy wszelkich starań aby naprawy były szybkie i profesjonalnie. Zadowolenie klienta jest u nas absolutnym priorytetem.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line