Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Ekspresy DeDietrich

Oferujemy naprawy ekspresów do kawy firmy DeDietrich. Usługi świadczymy na terenie Krakowa i okolic oraz wysyłkowo za pośrednictwem firmy kurierskiej. Posiadamy w pełni wyposażone zaplecze warsztatowe oraz doświadczonych techników specjalizujących się w naprawie ekspresów do kawy. Naprawy wykonujemy w naszym warsztacie w Krakowie na os. Oświecenia 22a. Ekspres można dostarczyć do naprawy osobiście w godzinach 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku lub nasz serwisant może odebrać urządzenie pod wskazanym adresem. Oferujemy także bezpłatne wypożyczenie urządzenia zastępczego.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line