Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Naprawiamy ekspresy AEG Electrolux!

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy marki AEG oraz Electrolux. Naprawa ekspresów AEG, Electrolux, Zanussi.Jako oficjalny dystrybutor części zamiennych tej marki, oferujemy ceny producenta na oryginalne części zamienne. Na wszystkie nasze usługi i części zamienne udzielamy gwarancji. Ekspres do naprawy można dostarczyć do naszego serwisu w Krakowie na os. Oświecenia 22a od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Istnieje również możliwość odbioru urządzenia przez naszego serwisanta pod wskazanym adresem. Dla klientów z Krakowa i okolic oferujemy wypożyczenie urządzenia zastępczego na czas wykonywanej naprawy w cenie usługi.

Części zamienne

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części zamiennych marek AEG, Electrolux, Zanussi. Dzięki temu posiadamy bezpośredni dostęp u producenta do części zamiennych oraz pełny wgląd do dokumentacji technicznej, niezbędnej do wykonywania napraw.

W ramach naprawy ekspresów do kawy AEG Electrolux wykonujemy takie usługi jak

  • Odkamienianie
  • Czyszczenie
  • Przegląd serwisowy
  • Odmleczanie
  • Likwidowanie wycieków
  • Naprawa młynków
  • I wiele innych...

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line