Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Ekspresy Bosch

Oferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy marki Bosch. Usuwamy większość usterek zarówno związanych z elektroniką jak i układem mechaniczno hydraulicznym. Ekspresy naprawiamy w naszym warsztacie w Krakowie na os. Oświecenia 22a. Ekspres do naprawy można dostarczyć osobiście lub możemy go odebrać pod wskazanym adresem na terenie Krakowa. Na wszystkie usługi oraz na wymienione części udzielamy gwarancji.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line