Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Naprawiamy ekspresy do kawy Saeco

Oferujemy pełny serwis ekspresów do kawy marki Saeco. Przeprowadzamy naprawy każdego rodzaju od odkamieniania po naprawę elektroniki. Dysponujemy odpowiednim zapleczem serwisowym oraz magazynem części zamiennych co umożliwia nam wykonywanie napraw sprawnie i skutecznie. Dla klientów z Krakowa i okolic oferujemy ekspresy zastępcze na czas wykonywania naprawy. Ze względu na poziom skomplikowania budowy tego typu urządzeń, naprawy wykonujemy wyłącznie w naszym serwisie w Krakowie na os. Oświecenia 22a. Możliwa jest także naprawa wysyłkowa. Współpracujemy z firmą kurierska i na życzenie klienta możemy zamówić wizytę kuriera w celu odebrania przygotowanej przesyłki.

W ramach naprawy ekspresów do kawy Siemens wykonujemy takie usługi jak

  • Odkamienianie
  • Czyszczenie
  • Przegląd serwisowy
  • Odmleczanie
  • Likwidowanie wycieków
  • Naprawa młynków
  • I wiele innych...

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line