Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Naprawiamy ekspresy Teka

Naprawa ekspresów do kawy TekaJako Autoryzowany Serwis Teka, oferujemy nasze usługi naprawy ekspresów do kawy marki Teka. Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dzięki współpracy z producentem, posiadamy pełne wsparcie techniczne oraz bezpośredni dostęp do części zamiennych. Dzięki temu, możemy zaoferować Państwu najniższe ceny części zamiennych prosto od producenta. Z uwagi na skomplikowaną budowę ekspresów, naprawy wykonujemy głównie w naszym warsztacie w Krakowie, na os. Oświecenia 22a. Nasza siedziba jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-17:00. Prowadzimy stacjonarny sklep z częściami zamiennymi.

Autoryzowany Serwis Teka

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Teka. Dzięki współpracy z producentem posiadamy stały i bezpośredni dostęp do części zamiennych oraz do dokumentacji technicznej.

W ramach naprawy ekspresów do kawy Teka wykonujemy takie usługi jak

  • Odkamienianie
  • Czyszczenie
  • Przegląd serwisowy
  • Odmleczanie
  • Likwidowanie wycieków
  • Naprawa młynków
  • I wiele innych...

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line