Pionier w naprawie płyt indukcyjnych – naprawa elektroniki

Problem z płytą indukcyjną?

Jako pierwszy serwis płyt indukcyjnych w Krakowie oferujemy profesjonalne usługi oparte o nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Taniej niż u innych i płyta zastępcza gratis!

Istotny wpływ na koszt naprawy mają ceny części zamiennych.
Jako pierwsi w Krakowie, a drudzy lub pierwsi w Polsce wyspecjalizowaliśmy sie w naprawie elektroniki w płytach indukcyjnych. W przeciwieństwie do konkurencji u nas wymiana drogich modułów jest rzadką ostatecznością, a dzięki temu klient płaci znacznie mniej. Podczas zgłoszenia spytaj o urządzenie zastępcze – wypożyczymy je zupełnie za darmo na czas naprawy.

Skuteczna naprawa i gwarancja jakości!

Jesteśmy legalnie działającą firmą z własną siedzibą i profesjonalnie wyposażonym warsztatem dzięki temu nasi klienci mogą być pewni udzielanej gwarancji na nasze usługi.

Naprawiamy urządzenia wszystkich producentów.

Twój problem nasza głowa!

Chcesz naprawić płytę ale nie wiesz jak ją wymontować? Zadzwoń do nas. Nasi technicy dojeżdżają do klientów na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Mieszkasz dalej?
Naprawiamy płyty także wysyłkowo – zadzwoń, podpowiemy jak spakować płytę, zamówimy kuriera.

Odwiedź nas lub zadzwoń

Nasz serwis znajduje się w dogodnej lokalizacji zarówno dla komunikacji miejskiej jak samochodowej i – co istotne w Krakowie – nie ma problemów z zaparkowaniem.
Zapraszamy do naszego serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 – urządzenie do naprawy można dostarczyć w każdej chwili w godzinach pracy serwisu.

Nie tylko naprawa płyt

Równolegle do serwisu prowadzimy sklep części zamiennych i akcesoriów do sprzętu AGD. W ofercie posiadamy między innymi skrobaki, płyny do czyszczenia i uszczelki pod płyty.

 

  • Chcesz przywieźć płytę do naszego serwisu? – Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.
  • Chcesz wysłać do nas płytę do naprawy? – Zobacz jak spakować płytę do wysyłki i zadzwoń do nas, powiemy co dalej.
  • Chcesz żeby technik przyjechał i zdemontował płytę do naprawy? – Zadzwoń do nas 124466243 lub 692460730

Dodaj komentarz