Serwis AGD Kraków
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Naprawa AGD Kraków

Naprawa AGD Kraków

Zdjęcie punktu serwisowego Naprawa pralek, zmywarek, kuchenek, odkurzaczy, mikrofalówek, płyt indukcyjnych, piekarników, kuchenek oraz lodówek na terenie Krakowa i najbliższych okolic.) Zajmujemy się naprawianiem sprzętu gospodarstwa domowego we wszystkich dzielnicach Krakowa oraz jego najbliższych okolicach. Naprawiamy pralki automatyczne ładowane od góry i od przodu, zmywarki wolno stojące i do zabudowy, wszelkiego rodzaju kuchenki w tym płyty gazowe, ceramiczne i indukcyjne, piekarniki, kuchenki wolno stojące i do zabudowy. Wykonujemy wszystkie naprawy zarówno związane z elektryką/elektroniką jak i typowe mechaniczne. Serwisujemy urządzenia większości dostępnych na rynku producentów. Napraw dokonujemy na miejscu u klienta. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Naszym celem jest naprawienie sprzętu już podczas pierwszej wizyty.

Zadzwoń!
+48 692 460 730
31-636 Kraków, os. Oświecenia 22a
Czynne w godzinach 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Zakres działania:

Pralki

Wykonujemy wszelkie naprawy w pralkach. Naprawiamy elementy elektroniczne oraz usterki typowo mechaniczne. Świadczymy usługi między innymi takie jak:

  • Wymiana łożysk
  • Czyszczenie kubka hydrostatu
  • Udrażnianie układu
  • Odblokowywanie drzwi i bębnów
  • Wymiana grzałki, pompy itp.

Zmywarki

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w zakresie naprawy i montażu zmywarek. Zajmujemy się sprzętem wolnostojącym jak i do zabudowy. Nasi specjaliści pomogą państwu gdy zmywarka nie domywa naczyń, nie uruchamia się lub nie wylewa wody, a także w każdej innej usterce. Najczęstsze naprawy to: odblokowanie pompy spustowej, wymiana blokady drzwi, udrażnianie dysz zraszaczy, naprawa elektroniki.

Kuchenki gazowe i elektryczne

Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do naprawy kuchenek, zarówno elektryczne jak i gazowe. Montujemy urządzenia do instalacji elektrycznych i gazowych, w tym na gaz ziemny oraz gaz z butli (propan-butan). Posiadamy specjalistyczny sprzęt do sprawdzania szczelności instalacji gazowych. Podbijamy karty gwarancyjne z odpowiednim wpisem wymaganym przez producentów do uznania gwarancji. Na specjalne życzenie klienta, po podłączeniu nowego urządzenia stary sprzęt odbierzemy do utylizacji.

Lodówki i zamrażarki

Pomożemy państwu rozwiązać problemy ze sprzętem chłodniczym. Naprawiamy lodówki, zamrażarki, witryny chłodnicze. Napełniamy układy, przekładamy drzwi, wymieniamy sprężarki, termostaty itp.

Producenci

Nie ograniczamy się do napraw sprzętu konkretnych producentów. Posiadamy duże doświadczenie ze wszystkimi sprzętami większości marek w tym głównie: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Ignis, Indesit, Mastercook, Mora, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Wrozamet, Zanussi. Jeżeli posiadają państwo inny sprzęt, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 692460730

Rejon

Dojeżdżamy do klientów w Krakowie oraz w jego najbliższych okolicach. Na terenie miasta Krakowa obsługujemy wszystkie dzielnice, między innymi: Nowa Huta, Ruczaj, Kozłówek, Prądnik, Grzegórzki, Zabłocie, Płaszów, Łagiewniki, Zwierzyniec.

Orientacyjny obszar na którym naprawiamy pralki, zmywarki i kuchenki:


Pokaż Pogotowie AGD Kraków na większej mapie
+48 692 460 730