Naprawa AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243

Szukasz pracy? Posiadasz zmysł sprzedażowy? Chcesz mieć wpływ na działalność firmy o ugruntowanej pozycji na rynku? Pogotowie AGD od lat zajmuje się naprawą urządzeń oraz dystrybucją części AGD. Pozycję lidera na rynku krakowskim osiągnęło jako autoryzowany partner takich producentów jak Electrolux/AEG, Whirlpool/Indesit, czy Gorenje. W związku z poszerzeniem zakresu oferty sprzedażowej o nowe urządzenia AGD oraz rozwojem kanałów dystrybucji poszukujemy osób na stanowiska sprzedawca/handlowiec.

Zadania stawiane przed pracownikami:

  • rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej w aglomeracji krakowskiej i/lub w sferze e-commerce,
  • poszukiwanie i kreowanie nowych możliwości/narzędzi sprzedażowych,
  • pozyskiwanie klientów za pomocą dotychczasowych narzędzi sprzedażowych,
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów,
  • prowadzenie lub współpraca z magazynem (w zależności od stanowiska),
  • współpraca z wsparciem technicznym w tematyce części.

Zależy nam na:

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami z nastawieniem na kompleksowe usługi firmy,
  • samodzielności, zaangażowaniu i dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • doświadczeniu w bezpośredniej sprzedaży B2C, B2B i/lub doświadczeniu w sferze e-commerce (mile widziane),
  • znajomości branży AGD lub innej pokrewnej (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • dostosowanie stanowiska pracy do posiadanych kompetencji,
  • pracę w firmie będącej stale rozwijającym się liderem lokalnego rynku napraw i części AGD,
  • wsparcie szkoleniowo wdrożeniowe w pierwszych tygodniach pracy,
  • duże możliwości wpływu na rozwój firmy,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B zależnie od preferencji kandydata,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • samochód służbowy na potrzeby sprzedaży bezpośredniej,
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowe: komputer, telefon).

CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) prosimy nadsyłać na adres praca@pogotowie-agd.pl