Serwis AGD - naprawa pogwarancyjne
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Naprawy pogwarancyjne AGD

Oferujemy Państwu usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Specjalizujemy się głównie w naprawie modułów elektronicznych urządzeniach gospodarstwa domowego. Szczególnie polecamy nasze usługi dotyczące naprawy płyt indukcyjnych i ekspresów do kawy. Dojeżdżając do klientów naprawiamy większość urządzeń AGD, takich jak kuchenki (gazowe i elektryczne), lodówki i zamrażarki, okapy, pralki automatyczne, zmywarki. Na miejscu w naszym warsztacie w Krakowie, na os. Oświecenia 22a naprawiamy także ekspresy do kawy, odkurzacze i mikrofalówki.


Zakres działania

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Krakowa i najbliższych, ustalanych indywidualnie okolic. Oferujemy dogodne i krótkie terminy realizacji usług. Nasi technicy dojeżdżają do usterek najczęściej tego samego dnia, nawet w ciągu kilku godzin od przyjęcia zgłoszenia telefonicznego. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy przez cały tydzień od rana do wieczora.

Naprawiamy sprzęt większości producentów dostępnych na rynku urządzeń. Prowadzimy magazyn i sprzedaż części zamiennych, dzięki czemu nasi technicy do typowych usterek zawsze jadą odpowiednio przygotowani w miarę dostępności części.

Zgłoś usterkę: +48 12 4466 243 lub +48 692 460 730 kontakt