Naprawa i serwis zmywarek
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice

Naprawa i serwis zmywarek w Krakowie

Zmywarki

W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu naprawy zmywarek zarówno wolnostojących jak i do zabudowy. Usuwamy usterki każdego rodzaju, zajmujemy się montażem oraz konserwacją zmywarek. Naprawiamy zmywarki większości producentów. Nasi serwisanci dojeżdżają do klientów i wykonują naprawy na miejscu ale istnieje także możliwość dostarczenia sprzętu do naprawy do naszego serwisu w Krakowie na os. Oświecenia 22a(godziny otwarcia). Technicy jadąc do naprawy u klienta, odpowiednio się przygotowują zabierając ze sobą przydatne części tak aby wykonać naprawę już podczas pierwszej wizyty. Obecnie w sprzęcie AGD wykorzystuje się elektronikę sterującą urządzeniem. Do sprawnego przeprowadzania napraw potrzebne jest doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne. Posiadamy własną wewnętrzną bazę danych zawierającą duża ilość dokumentacji technicznej do urządzeń różnych marek. Nasza baza zawiera kody błędów i instrukcje serwisowe do zmywarek większości producentów. Nie stoimy w miejscu i ciągle się uczymy, organizujemy wewnętrzne szkolenia, śledzimy artykuły branżowe. Dążymy do tego aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz warsztat wyposażony jest w specjalne stanowiska do naprawy zmywarek oraz w różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia. W stałej sprzedaży posiadamy popularne części zamienne, chemię oraz akcesoria do zmywarek.

Zadzwoń do nas!
+48692460730

Częste usterki w zmywarkach

Zmywarka nie wylewa wody

Najczęstsza usterka w zmywarkach. Jej powodem jest najczęściej zablokowany silnik pompy spustowej lub niedrożny odpływ. W niektórych modelach istnieje możliwość dostania się do pompy bezpośrednio z komory zmywarki. Niestety w większości przypadków trzeba rozebrać sprzęt i wyciągnąć silniczek, aby wydobyć z korpusu rzecz która zablokowała pompę.

Zmywarka nie grzeje wody / naczynia po umyciu są mokre

W tej sytuacji wiele wskazuje na uszkodzoną grzałkę. Należy sprawdzić jej obwód miernikiem. Często zdarza się, że uszkodzeniu ulega elektronika sterująca grzałką. Nasz serwis bez problemu naprawia tego typu elementy, bezpośrednio podczas wizyty u klienta.

Po umyciu zostaje osad na naczyniach

Problem może wynikać z różnych czynników. Stosując kostki do zmywania, należy przeczytać zalecenia producenta na opakowaniu. Jeżeli kostki zawierają nabłyszczacz, nie należy stosować nabłyszczacza w płynie, lub skręcić dozownik na minimum. Większa dawka powoduje że nie jest on dostatecznie spłukiwany z naczyń.

Zmywarka nie domywa naczyń i nie wypłukuje proszku lub kostki.

Typowy przykład zatkanych śmigieł myjących. Zdarza się również że problem leży w innym miejscu, jednak należy zacząć od sprawdzenia czy śmigłą się obracają i czy ich dysze nie są pozatykane.