Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Dzięki umowie autoryzacyjnej z firmą Electrolux wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne urządzeń marki AEG, Electrolux, Zanussi. Firma Electrolux to jeden z czołowych producentów urządzeń AGD. Produkty tej marki charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Electrolux skupia w sobie marki AEG, Electrolux oraz Zanussi i oferuje bardzo szeroką gamę produktów od małego do dużego AGD.


Zgłaszanie usterek

W celu zgłoszenia naprawy gwarancyjnej, należy kontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem telefonicznie:
Telefon: 12 44 66 243 lub 692 460 730

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line