Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Nasz firma jest jedną z pierwszych w Polsce specjalizujących się w naprawie elektroniki w płytach indukcyjnych. Nasze bogate doświadczenie nie pozwala nam ograniczać się do poszczególnych producentów czy modeli urządzeń dlatego nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów. W ciągu niemal 10 lat naprawiliśmy kilka tysięcy płyt indukcyjnych. Często trafiają do nas płyty które wcześniej próbowała naprawić konkurencja.

Najczęściej do naszego serwisu trafiają płyty takich producentów jak: AEG, Amica, Beko, Bosch, Electrolux, Kuppersbusch, Mastercook, Miele, Samsung, Siemens, Smeg, Teka, Whirlpool, Zanussi i wiele innych.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line