Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Lodówki

Pomożemy państwu rozwiązać problemy ze sprzętem chłodniczym. Oferujemy pełen zakres usług związanych z serwisem lodówek. W trosce o bezpieczeństwo i wykonywanie usług najwyższej jakości, przechodzimy odpowiednie szkolenia i posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie do wykonywania napraw lodówek, zamrażarek i witryn chłodniczych. Naprawiamy elektronikę, napełniamy układy, przekładamy drzwi, wymieniamy sprężarki, termostaty itp. W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż części zamiennych do urządzeń większości producentów lodówek, dzięki czemu nasi technicy mają stały dostęp do tych części i mogą się odpowiednio przygotować do każdej naprawy, co wpływa oczywiście na krótszy czas realizacji zlecenia.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line