Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Odkurzacze

Świadczymy usługi w zakresie naprawy odkurzaczy w Krakowie większości producentów. Specjalizujemy się w odkurzaczach firm AEG, Bosch, Electrolux, Hoover, Samsung, Philips oraz Zelmer ale podejmujemy się także naprawy urządzeń innych producentów. W naszym magazynie posiadamy większość popularnych części zamiennych przez co możemy wykonywać naprawy na bieżąco bez oczekiwania na części. Odkurzacz do naprawy należy dostarczyć do naszego serwisu na os. Oświecenia 22a. szczegóły dojazdu

Usuwamy usterki takie jak:

  • Nie działający zwijacz
  • Nie włącza się
  • Głośna praca silnika
  • I wiele innych...

Serwis odkurzaczy w Krakowie

Zapraszamy do naszego punktu serwisowego, który mieści się w Krakowie na os. Oświecenia 22a. Wykonujemy naprawy odkurzaczy większości producentów oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych i akcesoriów takich jak: worki, ssawki, rury, węże, filtr, wkłady zapachowe i wiele innych.

Warto pamiętać

  • Wymieniaj worki gdy są pełna - zbyt pełny worek powoduje słaby efekt odkurzania
  • Wymieniaj regularnie filtry lub czyść te, które się do tego nadają
  • Nie używaj odkurzacza domowego podczas remontu - kurze z prac remontowych jest na tyle drobny że, przedostaje się przez filtry do silnika i go uszkadza
  • Nie odkurzaj wody! - może się dostać do silnika elektrycznego

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line