Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Naprawy pogwarancyjne AGD

Oferujemy Państwu usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Specjalizujemy się głównie w naprawie modułów elektronicznych urządzeniach gospodarstwa domowego. Szczególnie polecamy nasze usługi dotyczące naprawy płyt indukcyjnych i ekspresów do kawy. Dojeżdżając do klientów naprawiamy większość urządzeń AGD, takich jak kuchenki (gazowe i elektryczne), lodówki i zamrażarki, okapy, pralki automatyczne, zmywarki. Na miejscu w naszym warsztacie w Krakowie, na os. Oświecenia 22a naprawiamy także ekspresy do kawy, odkurzacze i mikrofalówki.


Zakres działania

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Krakowa i najbliższych, ustalanych indywidualnie okolic. Oferujemy dogodne i krótkie terminy realizacji usług. Nasi technicy dojeżdżają do usterek najczęściej tego samego dnia, nawet w ciągu kilku godzin od przyjęcia zgłoszenia telefonicznego. Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy przez cały tydzień od rana do wieczora.

Naprawiamy sprzęt większości producentów dostępnych na rynku urządzeń. Prowadzimy magazyn i sprzedaż części zamiennych, dzięki czemu nasi technicy do typowych usterek zawsze jadą odpowiednio przygotowani w miarę dostępności części.

Zgłoś usterkę: +48 12 4466 243 lub +48 692 460 730 kontakt

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line