Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Okapy

Nasz serwis oferuje naprawy pogwarancyjne jak i gwarancyjne okapów firm Ciarko, Teka oraz Falcon. Naprawiamy też urządzenia innych producentów nie będące już na gwarancji. Dokładamy wszelkich starań aby naprawy przebiegały szybko i skutecznie. Usuwamy wszystkie usterki w okapach. W naszym sklepie znajdą Państwo filtry przeciwtłuszczowe i węglowe oraz żarówki. Posiadamy w sprzedaży także części zamienne takie jak panele sterowania i silniki. Naprawy okapów wykonujemy na miejscu u klienta. Przy zgłaszaniu usterki należy określić czy jest to okap wyspowy czy inny. Urządzenie można także dostarczyć do naprawy do naszego serwisu.

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line