Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Piekarniki

Nasz oferta dotyczy zarówno piekarników w kuchenkach gazowych i elektrycznych jak tych do zabudowy. Naprawiamy piekarniki gazowe i elektryczne. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych w naszym sklepie Oferujemy pełen zakres usług związanych z serwisem piekarników. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania montażu i naprawy tych urządzeń. W naszym sklepie prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do urządzeń większości producentów, dzięki czemu nasi technicy mają stały dostęp do tych części i mogą się odpowiednio przygotować do każdej naprawy, co wpływa oczywiście na krótszy czas realizacji zlecenia. Nasi serwisanci dojeżdżają do klientów na naprawy oraz można sprzęt dostarczyć osobiście do naszego serwisu (kontakt)

Usuwamy wszystkie usterki w piekarnikach takie jak:

  • Nie grzeje
  • Grzeje za mocno
  • Wybija bezpieczniki
  • Nie działająca grzałka
  • I wiele innych...

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line