Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Pralko-suszarki

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie pralko-suszarek i suszarek bębnowych wszystkich producentów. Dysponujemy zapleczem serwisowym oraz magazynem części zamiennych. Współpracujemy z producentami co daje nam dodatkowe wsparcie techniczne. Naprawy wykonujemy na terenie całego Krakowa oraz wybranych okolic. Sprzęt może być naprawiony na miejscu u klienta lub można go dostarczyć do naszego serwisu ("kontakt). Nasza działalność to usługi obejmujące zarówno naprawę elektroniki jak elementów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych. W naszym sklepie stacjonarnych i internetowym w ciągłej sprzedaży dostępne są różnego rodzaju części takie jak: pompy, łożyska, szczotki węglowe, fartuch czy środki chemiczne oraz wiele innych w tym także części dostępne na zamówienie.

Zadzwoń do nas!
+48692460730

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line