Naprawa AGD
PRACA - Technik serwisu AGD
Pogotowie AGD - skuteczne naprawy sprzętu AGD.
Serwis AGD
Części zamienne
Kraków i okolice
692 460 730
12 44 66 243
Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa, informujemy, że nasza firma działa z pewnymi ograniczeniami. Staramy się realizować te najbardziej priorytetowe naprawy.

Szanując Państwa i nasze zdrowie, prosimy o przemyślenie czy usterka dotyczy funkcjonalności urządzenia i czy na pewno wymaga pilnej interwencji.

Informujemy również, że nasi technicy bezwzględnie będą prosić klienta o wyjście do inneg pomieszczenia w trakcie wykonywania naprawy.

Naprawa zostanie natychmiastowo przerwana jeżeli klient nie zgodzi się na opuszczenie pomieszczenia lub jeżeli w trakcie naprawy pojawią się uzasadnione podejrzenia co do zdrowia domowników.


W trudnym dla nas wszystkich czasie liczymy na zrozumienie.

Kuchenki mikrofalowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych dotyczących kuchenek mikrofalowych. Kuchenkę mikrofalową do naprawy należy dostarczyć do naszego serwisu w Krakowie, na os. Oświecenia 22a (kontakt). Istnieje też możliwość przyjazdu serwisanta w celu ewentualnego wymontowania sprzętu z zabudowy. Naprawy wykonujemy przede wszystkim na miejscu w serwisie, a w niektórych przypadkach także u klienta (dotyczy to głównie napraw gwarancyjnych). Urządzenia objęte gwarancją firmy Teka do naprawy należy zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 692460730 - nasi technicy przyjadą do naprawy w dogodnym dla Państwa terminie. Sprzęt innych producentów po upływie okresu gwarancji można dostarczyć do naprawy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Usuwamy usterki takie jak:

  • Nie grzeje
  • Wybija bezpieczniki
  • Nie włącza się
  • Nie obraca się talerz
  • I wiele innych...

Skontaktuj się z nami lub Zgłoś on-line